Klientské hodnotenia - Komplexná terapia

Prejsť na obsah

Klientské hodnotenia


Pre ilustráciu liečebných možností a ich výsledkov predkladám hodnotenia klientov,
ktorí so mnou absolvovali nejakú terapiu a boli ochotní verejne zdieľať svoju skúsenosť.

Do hodnotení som nijako nezasahoval a sú v plnej miere autentické.
Za prípadné obsahové alebo gramatické chyby sa ospravedlňujem aj keď na nich nemám žiadny podiel.

Hodnotenia:

Barbora – Reiki terapia na diaľku
Po dlhotrvajúcej bolesti pravej ruky putujúcej od zápästia, cez lakeť, vystreľujúcej do ramena, keď mi nezaoberali analgetiká, som sa dozvedela o liečiteľských schopnostiach p. Hracha a rozhodla som sa absolvovať jeho liečenie metódou Reiki, ktoré som nikdy predtým neskúšala a bolo pre mňa záhadou.

Najprv som bola dosť vyplašená, keďže sa mi dostavovali rôzne pocity, ktorým som sa nejako automaticky bránila. Obrat nastal až vo chvíli, keď som sa úplne uvoľnila a začala prijímať všetky pocity, emócie a aj obrazové výjavy, akoby sa mi spustil v podvedomí nejaký film a  postupne som začala pociťovať príjemné hrejivé teplo vlievajúce sa do všetkých čakier.

Zvyšok liečenia som prespala. Paradoxne pravá ruka zostala akoby chladná a aj na ďalší deň, ale bolesť sa veľmi zmiernila a od 3. dňa po bolesti ani stopa. Som nadmieru spokojná s priebehom aj výsledkom liečenia. Pán Hrach je veľmi príjemný človek s veľkým srdcom, ktorý mi veľmi pomohol, za čo som mu nesmierne vďačná a môžem ho s radosťou odporučiť.


Vladimír – Reiki terapia na diaľku

Veľmi často ma boleli kolená a tak som Vladka požiadal o liečbu. Teraz to je fajn, lebo ma kolená prestali bolieť a iba občas sa to na chvíľku ráno objaví, ale potom to hneď prestane.


Daniela – šamanská liečba
K p. Hrachovi som sa objednala na odporúčanie mojej známej a šla som k nemu bez očakávania. Predtým som poznala rôzne techniky, napríklad reiki, no šamanskú liečbu tohto druhu nie.

O to viac som bola príjemne a neuveriteľne prekvapená, keď na druhý deň ráno sa mi uvoľnilo napätie v bedrovom kĺbe o cca 90%, ktoré mi dovtedy znepríjemňovalo život posledné mesiace.

Momentálne je presne týždeň od liečby a nohou hýbem. Som vďačná za tak výraznú úľavu, ktorú by klasická západná "medicína" nebola schopná privodiť.


Ingrid – šamanská liečba
Ďakujem za šamanskú liečbu vďaka ktorej sa uvoľnilo napätie z môjho tela, ukľudnila a vyčistila sa mi myseľ, upokojili sa emócie. Už po pár hodinách po liečbe som sa cítila uvoľnená, odľahčená, očistená, pozitívne naladená a zharmonizovaná.

Každému, kto má rôzne zdravotné ťažkosti, či už fyzické, psychické, alebo sa skrátka cíti unavene, ubolene, bez nálady, vrele odporúčam. Určite neoľutujete! Navyše Vladko je veľmi príjemný, pozorný, ochotný a pozitívne naladený.

Michaela - Reiki terapia na diaľku
Po Vladkovom liečení Reiki som sa cítila kompletná, moje fyzické bolesti zakaždým úplne odzneli a emočne sa mi tiež veľmi uľavilo. Verím, že naše stretnutie nebolo náhodné a som vďačná, že sa naše cesty opäť stretli. Vladkove služby odporúčam všetkými desiatimi a viem že ani my sme sa nevideli naposledy.
© Vladimír Hrach - 2022, 2023
Vytvorené s pomocou WebSite X5
© Vladimír Hrach - 2022, 2023
Vytvorené s WebSite X5
Návrat na obsah