Služba - Komplexná terapia


Vlado Hrach
Title
Prejsť na obsah
Vytvorené s
WebSite X5
Služba
Life koučing

    Mnoho ľudí si myslí, že kouč má svojho klienta poháňať alebo tlačiť do lepších výkonov a preto aj často koučovanie vnímajú negatívne. V životnom koučovaní je to ale iné. Dajme tomu, že sa nachádzate v situácii, ktorá na vás negatívne vplýva a cítite sa nepríjemne.

    Dohodnete si stretnutie s koučom, vysvetlíte mu situáciu a vplyvy, ktoré to na vás má, no a kouč vás vhodne naformulovanými otázkami privedie k tomu, aby ste situáciu dokázali posúdiť iným spôsobom než doposiaľ. Skrátka, pomôže vám nájsť cestu ako sa z toho miesta kde nechcete byť, dostanete na miesto, kde by ste chceli byť.
Transformačný
rozhovor

    Tento pojem sa v životnom koučovaní používa preto, lebo počas procesu koučovacích rozhovorov príde k tomu, že v sebe objavíte niekoho, kým ste doposiaľ neboli. A nie je to len malá zmena.

    Použijem na to prirovnanie: húsenica, ktorá sa postupne vyvíja sa nestane len väčšou a silnejšou húsenicou, ona sa stane úplne niečím iným – pretransformuje sa na motýľa.

Liečba s Reiki
     
    Reiki terapia je široko spektrálny spôsob liečby. Je to komplex metód, ktoré riešia celú našu existenciu a nielen našej osoby, ale aj priestoru, ktorý obývame. A mne sa na tom najviac páči to, že ja nie som ten, kto to všetko „robí“ a je praktický vylúčené, aby som mohol do toho vnášať nejaké svoje osobné projekcie.

    Ako Reiki terapeut som len akýmsi prívodným káblom liečivej energie, ktorá sa nachádza všade vo Vesmíre a ju len poprosím o účel, na ktorý ju treba a dám jej adresu, kde by mohla pôsobiť.
Šamanská extrakčná liečba
    
    Toto je téma, o ktorej je napísaných veľa kníh a šaman v tejto oblasti získava skúsenosti celý život. Pokúsim sa to ale vysvetliť čo najjednoduchšie.

    Šamanizmus, podobne ako indická ajurvéda alebo čínska medicína, vníma človeka celostne – jeho myseľ, duch i telo tvoria jeden celok. Predpokladáme, že akúkoľvek nepohodu či chorobu spôsobuje nerovnováha medzi týmito časťami tvoriacimi človeka. Skrátka, myšlienky a emócie majú silu zmeniť to, ako dobre či zle funguje naše telo.

    Pri šamanskej extrakčnej liečbe sa zameriavame na extrakciu – vyňatie toho, čo je v energetickom tele človeka „navyše“ a preto to spôsobuje problémy. No a potom, toto vyprázdnené či uvoľnené miesto vyplníme vitalitou, energiou liečenia, alebo čímkoľvek čo je potrebné na obnovenie rovnováhy a zdravia.
Liečenie na diaľku?
Áno, liečim aj touto formou a na internete sa dajú nájsť tieto informácie:

    Existuje niekoľko rôznych definícií liečenia na diaľku. Jedna definícia hovorí, že liečenie na diaľku je forma liečby, pri ktorej sa liečiteľ nachádza v inom mieste ako klient a lieči ho prostredníctvom energetického prenosu.

    Iná definícia hovorí, že liečenie na diaľku je forma liečby, pri ktorej sa liečiteľ a klient nachádzajú na rozdielnych miestach ďaleko od seba a liečba prebieha prostredníctvom modlitby alebo vizualizácie.

    Liečenie na diaľku je často používané ako doplnková liečba k tradičnej medicíne. Niektorí ľudia veria, že liečenie na diaľku môže byť účinné pri liečbe rôznych zdravotných problémov, ako sú napríklad bolesti, stres, alebo depresia.

    Liečenie na diaľku má dlhú históriu a je praktizované v mnohých kultúrach po celom svete. V posledných rokoch sa liečenie na diaľku stalo čoraz populárnejším, najmä vďaka rozvoju technológií, ktoré umožňujú jednoduchšiu komunikáciu medzi liečiteľom a pacientom.
Vytvorené s
WebSite X5
Návrat na obsah