Pomoc - Komplexná terapia


Vlado Hrach
Title
Prejsť na obsah
Vytvorené s
WebSite X5
Pomoc
Pomoc,
ktorú ponúkam:

          - Zmena osobných presvedčení a vnímania problémov.

         - Poradenstvo v oblasti osobného rastu a duchovného rozvoja.

         - Odstránenie zdravotných ťažkostí alternatívnym spôsobom liečenia.

         - Podpora pri prebiehajúcej medicínskej liečbe vážnych ochorení.

Nástroje, ktoré

pri tom používam:
Šamanské
spôsoby liečby
    
    Toto je téma, o ktorej je napísaných veľa kníh a šaman v tejto oblasti získava skúsenosti po celý život. Pokúsim sa to vysvetliť čo najjednoduchšie.

    Šamanizmus, podobne ako indická ajurvéda alebo čínska tradičná medicína vníma človeka celostne – jeho myseľ, duch i telo tvoria jeden celok. Predpokladáme, že akúkoľvek nepohodu či chorobu spôsobuje nerovnováha medzi týmito časťami tvoriacimi človeka. Skrátka - myšlienky a emócie majú silu zmeniť to, ako dobre, alebo ako zle, funguje naše telo.

    Pri šamanskej liečbe sa zameriavam na všetko čo je potrebné na obnovenie rovnováhy v živote. Či už ide o hľadanie časti stratenej duše, alebo o extrakciu, či nájdenie totemového zvieraťa, cieľ je jediný - nájsť spôsob, aby bol v tvojej duši pokoj a telo ti fungovalo presne tak ako chceš.
Life koučing

    Mnoho ľudí si myslí, že kouč má svojho klienta poháňať alebo tlačiť do lepších výkonov a preto aj často koučovanie vnímajú negatívne. V životnom koučovaní je to ale iné. Dajme tomu, že sa nachádzate v situácii, ktorá na vás negatívne vplýva a cítite sa nepríjemne.

    Po dohode stretnutia, si ujasníme a vysvetlíme situáciu a vplyv, ktorý to na vás má, no a ja vás vhodne sformulovanými otázkami privediem k tomu, aby ste situáciu dokázali posúdiť iným spôsobom než doposiaľ. Skrátka, pomôžem vám nájsť cestu ako sa z toho miesta kde nechcete byť, dostanete na miesto, kde by ste chceli byť.
Transformačný
rozhovor

    Tento pojem sa v životnom koučovaní používa preto, lebo počas procesu koučovacích rozhovorov príde k tomu, že v sebe objavíte niekoho, kým ste doposiaľ neboli. A nie je to len malá zmena.

    Použijem na to prirovnanie: húsenica, ktorá sa postupne vyvíja sa nestane len väčšou a silnejšou húsenicou, ona sa stane úplne niečím iným – pretransformuje sa na motýľa.

Liečba s Reiki
     
    Reiki terapia je široko spektrálny spôsob liečby. Je to komplex metód, ktoré riešia celú našu existenciu. Týka sa to nielen jednotlivej osoby, zvieraťa či rastliny, ale aj priestoru, ktorý obývate. A mne sa na tom najviac páči to, že ja nie som ten, kto to všetko „robí“ a je praktický vylúčené, aby som mohol do toho vnášať svoje osobné projekcie.

    Ako Reiki terapeut som len, obrazne povedané, akýmsi kuriérom liečivej energie. Ja len ovládam spôsob akým sa táto účinná sila premiestňuje a poznám adresu kde ju treba doručiť, aby mohla započať posilnenie, očistu či liečenie.
Liečenie na diaľku
Áno, liečim aj touto formou a na internete sa dajú nájsť rôzne informácie

    Existuje niekoľko rôznych definícií liečenia na diaľku. Ja by som to úplne zjednodušil a sformuloval to takto: liečenie na diaľku je forma liečby, pri ktorej sa liečiteľ nachádza na inom mieste ako klient a lieči ho prostredníctvom energetického prenosu a vizualizácie.

    Liečenie na diaľku je často používané ako doplnková liečba k tradičnej medicíne a má dlhú históriu. Je praktizované v mnohých kultúrach po celom svete. V posledných rokoch sa liečenie na diaľku stalo čoraz populárnejším, najmä vďaka rozvoju technológií, ktoré umožňujú jednoduchšiu komunikáciu medzi liečiteľom a klientom.
Vytvorené s
WebSite X5
Návrat na obsah